
Мотопомпа Hyundai HYH 53-80 (Південна Корея), з підвищеним напором (пожежні)
16 200 ₴
- В наличии
+380 (67) 274-90-17
Сергій- +380 (95) 545-29-40Сергій
- +380 (67) 430-12-98Владислав
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
Технічні характеристики:
Модель двигуна IC190
Потужність,к.с. 6,5
Паливний бак, л 3,6
Об'єм двигуна, см³ 196
Обсяг масляного картера, л 0,6
Максимальна висота підйому, м 80
Максимум. глибина всмоктування, м 5
Частота обертання, об / хв 3600
Діаметр впускний труби, мм 50
Діаметр вихідного трубопроводу, мм 50
Максимальна продуктивність, л / хв 267
Рівень шуму dB (A) 84
Рівень шуму dB (A) Lwa 101
Вага, кг 25,5
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hyundai |
| Страна производитель | Южная Корея |
| Максимальный напор | 80 м |
| Вес | 25.5 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Глубина всасывания | 5 м |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 530 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные характеристики | |
| Діаметр з'єднання | 80 мм |
| Характеристики привода | |
| Марка двигателя | Hyundai IC190 |
| Тип топлива | Бензин |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Диаметр присоединительного патрубка | 2" |
Информация для заказа
- Цена: 16 200 ₴



