
Промислове обладнання HONDA WT30XK4 DE (original)
79 000 ₴
- В наличии
- Код: WT30XK4
+380 (67) 274-90-17
Сергій- +380 (95) 545-29-40Сергій
- +380 (67) 430-12-98Владислав
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
Виробник Honda
Країна виробник Японія
Гарантійний термін 24 міс
Вага 61 кг
Максимальна пропускна здатність 72 куб. м / год
Максимальний напір 25 м
Діаметр перекачуваних частинок 28 мм
Глибина всмоктування 8 м
Габаритні і приєднувальні розміри
Ширина 495 мм
Довжина 660 мм
Висота 515 мм
Діаметр приєднувальних патрубків 80 мм (3.1 ")
характеристики приводу
Обсяг паливного бака 5.3 л
Об'єм двигуна 270 куб. см
Тип палива Бензин
Марка двигуна Honda GX270 Т2
Потужність двигуна 6.3 кВт
Масляної датчик Так
Ємність системи змащення 1.1 л
призначені для користувача характеристики
Виробник Honda Motor Co., Ltd.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Honda |
| Страна производитель | Япония |
| Вес | 47 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 460 мм |
| Длина | 620 мм |
| Высота | 465 мм |
| Користувацькi характеристики | |
| Состояние | Новое |
| Характеристики привода | |
| Тип топлива | Бензин |
Информация для заказа
- Цена: 79 000 ₴

