
Електростанція дизельна DHY 22KSE +ATS 60A
Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
+380 (67) 274-90-17
Сергій- +380 (95) 545-29-40Сергій
- +380 (67) 430-12-98Владислав
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
Електростанція
Максимальна / Номінальна потужність, кВА 22/20
Максимальна / Номінальна потужність, кВт 17,6 / 16
Кількість фаз виведення 3
Струм виведення, А 28,9
cos φ 0,8
Напруга , В 400/230
Частота, Гц 50
Тип двигуна Дизельний, 4-х тактний, водяного охолодження
Об'єм двигуна, см3 2,54
Обєм паливного баку, л 73
Клас ізоляції Н
Максимальна висота використання,м ≤ 1000
Макс. Температура навколишнього середовища, °С 40
Габаритні розміри, см 226*85*116
Вага,кг 800
Усі дизельні електростанції HYUNDAI постачаються в наступній комплектації:
- Новий 4-циліндровий дизельний двигун з рідинним обходженням.
- Новий фірмовий альтернатор постійного струму за такими показниками: 400/230 В, 50 Гц, 1500 об
- Вбудований у корпус радіатор охолодження із приводом від двигуна.
- Вбудована у корпус система керування генераторною установкою.
- Аварійний вимикач Delixi.
- Електрична система пуску 24 В постійного струму зі свинцево-кислотними пусковими акумуляторами
- Промислові глушники з гнучкими з'єднаннями та коліном.
- Базовий бак для пального із вказівником рівня палива обсягом, що забезпечує 8 годин безперервної роботи.
- Інструкція з експлуатації.
- Набір для введення установки в роботу.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hyundai |
| Режим работы | Аварийный |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Количество фаз | 3 |
| Тип генератора | Синхронный |
| Полная мощность | 22 кВА |
| Тип топлива | Дизельное |
| Частота тока | 50 Гц |
| Номинальная мощность | 17.6 кВт |
| Максимальная мощность | 16 кВт |
| Номинальная сила тока | 28.9 А |
| Защита от перегрузки | Да |
| Размеры | |
| Длина | 2260 мм |
| Высота | 1160 мм |
| Ширина | 850 мм |
| Вес | 800 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Конструкция | Классический |
| Тактность двигателя | 4 |
| Дополнительные характеристики | |
| Режимы запуска | Автоматический запуск |
| Датчик уровня масла | Да |
| Аккумулятор в комплекте | Да |
| Защитный кожух | Да |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте







