7 Вт

LED лампа VARGO G45 7W E27 665lm 6000K (V-117969)
36,10 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 117969
+380 (67) 274-90-17
Сергій- +380 (95) 545-29-40Сергій
- +380 (67) 430-12-98Владислав
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
Технічні характеритики
LED лампа VARGO G45 7W E27 665lm 6000K (V-117969)
потужність 7W
матеріал AlGaAs
Кут 160 °
Країна виробництва Китай
Ступінь захисту IP44
Світловий потік 665 lm
Робоча напруга 185-265V
Робоча температура -20 ... + 40
Тип цоколя Різьба
цоколь Е27
Температура світіння 6000K
Колір світіння Холодний білий
Матеріал корпусу Кераміка, Пластик, Алюміній
форма G45
Виробник VARGO
Гарантія 24 міс
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | VARGO |
| Вид изделия | LED светильник |
| Цвет | Белый |
| Цвет свечения | Холодный белый |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Источник света | LED module |
| Мощность | 7 Вт |
| Цветовая температура | 6000K |
| Напряжение сети | 220 В |
| Состояние | Новое |
| Световой поток | 665 лм |
Информация для заказа
- Цена: 36,10 ₴
