
Електростанція дизельна Hyundai DHY 80KSE +ATS 125A
Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
+380 (67) 274-90-17
Сергій- +380 (95) 545-29-40Сергій
- +380 (67) 430-12-98Владислав
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
Характеристики
Електростанція Максимальна / Номінальна потужність, кВА 77/ 74
Максимальна / Номінальна потужність, кВт 64/ 62
Кількість фаз виведення 3
Струм виведення, А 95 cos φ 0,8
Напруга, В 400/235
Частота, Гц 50
Тип двигуна Дизельний, 4-х тактний, водяного охолодження
Об'єм двигуна, см3
Обєм паливного баку, л 150
Клас ізоляції Н
Максимальна висота використання, м ≤ 1000
Макс. Температура навколишнього середовища, °С 40
Габаритні розміри, см 256х85х129 см
Вага, кг 1150
Гарантія 24 місяці
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hyundai |
| Режим работы | Аварийный |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Количество фаз | 3 |
| Тип генератора | Синхронный |
| Полная мощность | 77 кВА |
| Тип топлива | Дизельное |
| Частота тока | 50 Гц |
| Номинальная мощность | 62 кВт |
| Максимальная мощность | 64 кВт |
| Номинальная сила тока | 95 А |
| Защита от перегрузки | Да |
| Размеры | |
| Длина | 2560 мм |
| Высота | 1300 мм |
| Ширина | 850 мм |
| Вес | 1150 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Конструкция | Классический |
| Тактность двигателя | 4 |
| Дополнительные характеристики | |
| Режимы запуска | Автоматический запуск |
| Датчик уровня масла | Да |
| Аккумулятор в комплекте | Да |
| Защитный кожух | Да |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте



