
Гібридний інвертор (hybrid) Deye SUN-6K-SG05LP1-EU WI-FI, 6 кВт, однофазний, (МРРТ 125-425/120А/DC48В)Parallel
46 860 ₴
- В наличии
- Код: 73538
- +380 (95) 545-29-40Сергій
- +380 (67) 430-12-98Владислав
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Виробник Deye
Модель SUN-6K-SG03LP1
Країна походження Китай
Тип ДБЖ гібридний
Кількість фаз 1
Робота на паралелі так
Тип зарядного пристрою від СП MPPT
Кількість МРРТ 2
ККД% 97
Інтерфейс RS232 USB RS485 wi-fi CAN
Робота з генератором: так
Вхідні характеристики змінного струму
Форма вхідного сигналу синусоїда
Номінальна напруга, 230
Номінальна потужність, Вт 6000
Вихідні характеристики
Номінальна потужність, Вт 6000
Пікова потужність, Вт (протягом 5 сек) 6600
Вихідний струм,А 26
Вихідна напруга,В 230
Форма вихідного сигналу синусоїда
Частота вихідного сигналу, Гц 50/60
Характеристики зарядно-розрядного пристрою
Діапазон вхідної напруги, 40-63
Номінальна напруга, 48
Максимальний струм заряду, А (мережа + сонце) 120
Максимальний струм заряду від мережі, А 120
Максимальний струм розряду АКБ, А 125
Тип підтримуваних акумуляторів GEL/AGM/LiFePO4/Li-ion
Тип охолодження пасивне
Вхідні характеристики МРРТ(PWM)
Номінальна потужність, Вт 5000
Максимальна потужність, Вт 7800
Діапазон робочої напруги,В 125-425
Діапазон вхідної напруги, 125-500
Макс.напруження холостого ходу,В 500
Вхідний струм ,А 13/2
Габарити,мм 330/580/232
Маса, кг 20
Характеристики робочого середовища
Робоча температура, З 0- +50
Температура зберігання, З 0 - +50
Клас захисту IP65.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Deye |
| КПД, не менее | 97 % |
| Состояние | Новое |
| Основные атрибуты | |
| Солнечная батарея | Да |
| Номинальное входное напряжение | 48 В |
| Номинальное выходное напряжение | 220~240 В |
| Номинальная мощность | 6000 кВт |
| Допустимая пиковая мощность | 6600 Вт |
| Форма выходного напряжения | Чистая синусоида |
- Цена: 46 860 ₴


