
Помпа бензинова для сильно забрудненої води HYM 80 Hyundai
37 600 ₴
- В наличии
- Код: HYM 80
+380 (67) 274-90-17
Сергій- +380 (95) 545-29-40Сергій
- +380 (67) 430-12-98Владислав
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
Технічні характеристики:
Потужність, кВт/к.с. 6,6 / 9
Максимальна висота подачі, м 25
Діаметр трубопроводу подачі, мм 80
Вага нетто/брутто, кг 63 / 65
Максимальна продуктивність, куб. м/год 55
Дозволений максимальний розмір твердих частинок в рідині, мм 25
Глибина всмоктування, м 7
Діаметр всмоктуючого трубопроводу, мм 80
Матеріал механічного ущільненя (сальник) Карбід-кремній
Двигун IC 270
Тип двигуна Одноциліндровий, чотиритактний, OHV, повітряного охолодження
Об'єм камери згорання, см. куб. 270
Мінімальне споживання палива, г/кВт.год ≤ 374
Об'єм паливного баку, л 6
Об'єм масляного картера, л 1,1
Габаритні розміри (ДхШхВ), см 67х53х52
Гарантія 24 місяці * * - детальні умови гарантії шукайте в гарантійному талоні
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hyundai |
| Страна производитель | Южная Корея |
| Максимальный напор | 25 м |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Глубина всасывания | 7 м |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 530 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные характеристики | |
| Діаметр з'єднання | 80 мм |
| Характеристики привода | |
| Марка двигателя | Hyundai IC270 |
| Тип топлива | Бензин |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Диаметр присоединительного патрубка | 2" |
Информация для заказа
- Цена: 37 600 ₴






