Технічні характеристики:
• Продуктивність (л /хв) 1100
• Продуктивність (м3 /год) 66
• Діаметр з'єднання (мм) 80
• Глибина всмоктування, м 8
• Загальна висота підйому, м 28
• Тривалість роботи, г 2.0
• Максимальний розмір часток, мм 8
• Розмір (Д х Ш х в), мм 510 х 385 х 455
• Вага, кг 27
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Honda |
| Страна производитель | Япония |
| Вес | 27 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 510 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Діаметр з'єднання | 80 мм |
| Состояние | Новое |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Диаметр присоединительного патрубка | 3" |
| Характеристики привода | |
| Расход топлива | 1.5 л/год |
| Марка двигателя | GX 160 / 163 |
| Тип топлива | Бензин |
Информация для заказа
- Цена: 26 200 ₴

